• klok-icoon

    Voor 22:00 besteld, zelfde dag verzonden*

  • truck-icon

    Gratis verzending vanaf 50,-

  • shoptegoed-icoon

    Spaar shoptegoed bij je bestelling

  • smiley-icoon

    Klanten geven ons een 9

Wat kost Protiplan mij?

Een Protiplan eetmoment kost gemiddeld €1,99. Wanneer je uitgaat van 5 Protiplan producten kost het je dus ongeveer €9,95 per dag. Omdat veel producten voor een groot deel jouw normale voedingsproducten uit de supermarkt vervangen, kun je deze kosten er dus vanaf trekken. Al onze producten zijn extra verrijkt met eiwitten (bouwstoffen), verlaagd in koolhydraten en speciaal ontwikkeld voor het Protiplan stappenplan.

Voorbeeld scenario:

Bij Protiplan heb je 6 eetmomenten per dag. Elk eetmoment kost gemiddeld €1,99. Je mag zelf bepalen bij welke eetmomenten je een Protiplan product neemt. Gemiddeld kun je 1,5 tot 2kg per week verliezen.
Stel je wilt 10kg afvallen en je verliest ongeveer 2kg per week. Dan begin je in fase 1. In fase 1 heb je 6 Protiplan producten per dag nodig. In deze fase zul je ongeveer 70% van je doel verliezen. Dus ongeveer 7kg in dit voorbeeld. Hier doe je ongeveer 3,5 week over. Stel je eet 6 Protiplan producten per dag. Dan ben je ongeveer €323 kwijt in fase 1.
Je kunt er ook voor kiezen om minder producten te nemen en deze te vervangen door bijvoorbeeld zelfgemaakte groentesoep, rauwe groente als tussendoortje etc.
 
Vervolgens ga je door naar fase 2. In deze fase zijn er ook 6 eetmomenten, waarvan 4 Protiplan producten per dag nodig zijn. Je zult in fase 2 de volgende 20% van je doel verliezen. In dit voorbeeld ga je dus ongeveer 2kg kwijtraken in fase 2. Hier doe je nog een week over. Dat is ongeveer €61.
 
Daarna ga je over op fase 3. Ook hier heb je 6 eetmomenten, waarvan 2 Protiplan producten per dag. Je zal in deze fase de laatste kilo's verliezen. In dit voorbeeld doe je er nog een weekje over dat ongeveer €30 kost.
 
In totaal kost het ongeveer €414 aan producten om in 5 tot 6 weken 10kg te verliezen. Zoals eerder aangegeven, mag je natuurlijk zelf bepalen hoeveel producten je neemt.
Dus het ligt uiteindelijk in je eigen handen hoeveel het dieet gaat kosten.